Український Професійний Банк - це банк зі 100% українським капіталом.

 

95.39023% акцій належать Товариству з Обмеженною Відповідальністю "Український Інвестиційно-Фінансовий Альянс" (код 31295452). Юридична адреса ТОВ "УІФА": 02660, м. Київ, вул. Марини Раскової, 15, офіс 706.

Детальна інформація емітента

Український Професійний Банк

Банк має можливість приймати оперативні рішення без узгоджень з материнськими структурами, що забезпечує гнучкість та можливість пропонувати клієнтам індивідуальні умови роботи. Банк добре розуміє реалії Українського бізнесу та розуміє як працювати в таких умовах.

 
  • Швидка реакція на ваші запити
  • Надання індивідуальних умов

Протягом 23 років УПБ вдосконалював банківські сервіси у різних умовах роботи. Тому на сьогоднішній день персонал банку може вирішити будь-яке завдання.

 

Надання консультацій щодо ефективного управління грошовими коштами.
Спільне вирішення питань розвитку бізнесу, виходчи з досвіду інших компаній.

Український Професійний Банк паралельно до свого розвитку намагається збільшити внесок у покращення благоустрою українського суспільства. Соціальна діяльність Банку ведеться як на національному так і на регіональному рівні. Відбувається підтримка місцевих культурних, спортивних та освітніх заходів.

 

На постійній основі ведеться діяльність по допомозі дитячим закладам, пенсіонерам, православним храмам, Українській Армії. УПБ співпрацює з Благодійними фондами, що мають власні програми адресної допомоги людям для лікування та реабілітації, а також допомоги дитячим будинкам та школам - інтернатам.

УПБ має рейтинг надійності uaA +, це означає, що Банк може виконувати свої фінансові зобов'язання перед вкладниками.

 

Не ризикуємо, а тому зберігаємо та примножуємо!

УПБ має ліцензію НБУ на всі види банківських послуг для юридичних та фізичних осіб, що дозволяє пропонуватиклієнтам комплексне обслуговування.

 

Всі послуги в одному Банку - це вигідно та зручно!
Користуйтесь тільки тим, що підходить Вам!

УПБ завжди чесний із клієнтами, тому демонструє ефективні відсоткові ставки та прозорі тарифи без прихованих комісій.

 

Ви можете планувати свої грошові потоки без несподіваних комісій.